Verinoor Viljandi tennisist teenis Kaunases kaks esikohta

Brit Martin tegi eduka turniiri.

FOTO: Elmo Riig

Leedus peetud U16 tenniseturniiril säras neljast Eesti osalejast kõige enam 13-aastane viljandlanna Brit Martin, kes noppis üksik- ja paarismängus kaks tiitlit.

Teel üksikmängu triumfini alistas Brit Martin valgevenelanna Valeryia Vasilyeva 6:4, 6:3, seejärel poolatari Weronika Wozny 6:2, 6:4, leedulanna Anastasija Adeikyte 6:1, 6:3 ning venelanna Sofya Kashchenko 6:2, 6:2. Suures lõppvaatuses astus Martinile vastu leedulanna Uma Bakaityte, kes alistus Eesti tennisistile tulemusega 3:6, 7:5, 6:3.

Paarismängus oli Martini paariliseks rahvuskaaslane Andrea Roots. Esimeses ringis alistas duo Valgevene paari Milana Hrynkevich / Valeryia Vasilyeva seisuga 6:1, 6:2. Järgmisena kohtuti venelaste Alexandra ja Elizaveta Lobanovaga, kes kaotasid eestlastele 6:3, 6:4.

Poolfinaalis seisis marjamaa värava ees Eesti-Läti paar Grete Gull / Darta Vorslava, kes murti 6:2, 6:3. Finaalis oli vastaseks sama leedulanna, kes üksikmängu finaaliski, tema abiliseks oli Liepa Sataite. Martin ja Roots näitasid head minekut ja võitsid matši kaotusseisust 3:6, 6:2, 10:8.

Andrea Roots, Mariela Pluutus ja Grete Gull pidid üksikmängu arvestuses sel korral piirduma esimese ringiga.

Tagasi üles
Back