Viljandi sats jätkab meistriliigas täiseduga

Meistriliiga teise mänguvooru järel jätkab Viljandi HC ainsana täisedu, nelja punktiga. Foto: Elmo Riig

Üleeile alistas Viljandi HC kodusaalis Eesti käsipalli meistriliiga teise vooru kohtumises Aruküla/Audentese kindlalt, 27:14 (16:5) ning tõusis teise järjestikuse võiduga tabeli liidriks.

Enne kolmandat vooru ongi mullu esinelikust välja jäänud Viljandi HC liiga ainus täisedu, nelja punktiga jätkav võistkond.

Kolmapäeval Viljandi spordikoolis peetud kohtumine algas mõlema meeskonna hea kaitsetööga, aga kui avapoolajast oli kolmandik mängitud, hakkasid viljandlased eest libisema. 4:2 eduseisult tehti 6:1 vahespurt ja 19. minutiks, pärast Andrei Khapali väravat juhiti 10:3. Arukülalased olid suurtes raskustes väravavaht Peeter Pariku ülemängimisega ja Viljandi karistas neid kindlalt.