Sisukord
Paberleht
Postimees

Vallavanema toetuseks tehtavad üleskutsed panid hingekarjase rahva poole pöörduma

2 min lugemist
Põhja-Sakala vallavalitsuse hoones on ärevad ajad, sest vallavõim on kahte leeri läinud. Ühed tahavad praegust vallavanemat umbusaldada ja asemele panna Hermann Kalmuse, teised jälle kutsuvad üles Tõnu Aavasalule toetust avaldama. FOTO: Peeter Kümmel (montaaž)

Põhja-Sakala võimutülis kutsuvad praeguse vallavanema toetajad kõiki teisipäevase volikogu erakorralise istungi eel Suure-Jaani piketile, vallavanema umbusaldajad postitasid aga neljapäeval postkastidesse lendlehti süüdistustega Tõnu Aavasalu vastu.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kolmapäeva hilisõhtul hakkas sotsiaalmeedia kaudu levima teade, et 24. septembril korraldatakse Põhja-Sakala vallavanema Tõnu Aavasalu toetuseks pikett. Vallavanema umbusaldajad väljendasid oma seisukohti selgelt neljapäevase Sakala vahele pandud lendlehe kaudu. Selle paljude Põhja-Sakala valla elanike postkasti jõudnud pöördumise autor on Põhja-Sakala vallavolikogu liige Hermann Kalmus, kellest võib saada uus vallavanem. Lendlehte põhjendab ta kui äärmuslikku meetodit oma seisukohtade selgitamiseks ning vallas olevate sisuliste probleemide väljatoomiseks.

Kalmuse sõnul on praeguse vallavanema toetusavaldused ebaausa maiguga.

23.05.2020 26.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto