Algavad Karksi-Nuia teelõigu rekonstrueerimistööd

Järgmisest nädalast algab Karksi-Nuias teelõigu rekonstrueerimine. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Marko Saarm

Maanteeamet andis teada, et teisipäeval, 25. juunil alustatakse Valga–Uulu maantee 57,5.–59,2. kilomeetril Karksi-Nuia linna lõigul rekonstrueerimistöid.

Maanteeameti pressiteates seisab, et töid tehakse kahes etapis ja selle jaoks suletakse liiklus lõiguti. Esimeses etapis rekonstrueeritakse teelõik Pärnu ja Viljandi maantee ristmikust Koidu tänavani ning teises etapis teelõik Põhja tänavast Pärnu ja Viljandi maantee ristmikuni.

Sõiduautodel ja liinibussidel on võimalik kasutada linnasiseseid ümbersõiduteid, mis ehituse ajaks tähistatakse, veoautoliiklus suunatakse ümber Abja-Paluoja–Sultsi–Ainja teele.

Ehitustööde käigus tõstetakse kooli piirkonnas sõidutee pind ning objekti lõppu mõlemale liiklussuunale rajatakse suunamuutesaar. Viljandi maantee ristmik ehitatakse ümber ovaalse kujuga ringristmikuks. Lisaks valgustatakse eraldi kõik teeületuskohad ning uuendatakse valgustust ringristmiku piirkonnas.

Ehitustöid teeb aktsiaselts Nordecon ja omanikujärelevalvet Taalri Varahalduse aktsiaselts. Tööde maksumus on 1,37 miljonit eurot ning nende lõpp on planeeritud novembri algusse.

Tagasi üles
Back