Viljandi vallavanem: Isamaa oma juhti vahetama ei hakka

Alar Karu

FOTO: Elmo Riig

Isamaa nimekirjas kandideerinud Viljandi vallavanema Alar Karu hinnangul ei ole ringkonnas neljandaks jäänud Isamaa tulemus Viljandi- ja Järvamaal pettumus. «Kui vaadata tagasi segadustele, mis erakonnas olid, siis on nendest hästi välja tuldud ning selgelt on suund tõusule,» lisas ta.

Helir-Valdor Seeder

FOTO: Elmo Riig

Individuaalselt ringkonnas 3131 häälega kolmanda koha saanud Isamaa esimehe Helir-Valdor Seedri tulemust pidas Karu täiesti normaalseks. «Seedrit on siin kandis alati kardetud ja saadetud siia erakonna väga suuri numbreid,» viitas Karu Jürgen Ligile ja Jaak Madisonile,kes kogusid vastavalt 6069 ja 5608 häält.

Seda, et Seeder ei kogunud Viljandimaal kõige rohkem hääli ning jääb Eesti suurte erakondade liidrite võistluses häältesaagiga viimaseks, pole Karu hinnangul mõistlik ületähtsustada, sest siinses piirkonnas ei saa häältesaagi mõttes konkureerida nende erakonnajuhtidega, kes koguvad hääli palju suuremates ringkondades. Karu oli ka veendunud, et seekordse tulemuse järel ei soovi Isamaa erakonnas keegi hakata esimeest vahetama.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles