Vikerkardin pole seni müünud ühtegi järve ääres asuvat maja

Neljast valminud majast kaks on kinnisvaraportaalis müügil. Üks neist on päris valmis ning teises tuleb ostjal alustada sisetöid.

FOTO: Elmo Riig

Nelja eramukrundi pärast tõenäoliselt kohtus linnavalitsusega vaidlusesse asuv osaühing Vikerkardin pole neljast püstipandud majast suutnud seni veel ühtegi ära müüa. Kahes majas on rentnikud ning ühele neist hoonetest loodab ettevõte kevadel ostja leida.

Vikerkardina omaniku Robert Jaani seletusel on kaks maja praegu sellises staadiumis, et neis saab elada. Mõlemad majad on ka välja üüritud. Jaani avaldas lootust, et ühe maja ostab praegune üürnik endale päriseks.

Kaks maja, millest üks on valmis ja teisel on sisetööd tegemata, on kinnisvaraportaalis müügis. Lõplikult valminud 189-ruutmeetrise maja eest küsib arendaja 285 000 eurot. Selle raha eest saab osta kahekorruselise ja neljatoalise maja, mille sisekujunduse on teinud sisearhitekt. Reklaamis on kirjas, et maja koristamist hõlbustab kesktolmuimeja ning sauna elektrikeris on telefoni teel juhitav.

Teisest, 223 ruutmeetri suurusest majast on valmis karp ning seda pakub arendaja 231 000-eurose hinnaga.

Neljandat juba valminud hoonet pole kinnisvaraportaali müüki pandud.

2005. aastal Viljandi järve ääres Karja ja Järve tänava vahele linnalt 140 000 euro eest kaheksa eramu püstitamiseks hoonestusõiguse ostnud osaühingut Vikerkardin ähvardab neljast krundist ilma jäämine, sest etteantud aja jooksul pole kinnistutele hooneid kerkinud. Esmaspäeval tegi linnavalitsus otsuse, et need krundid võetakse arendajalt linnale tagasi. Osaühingu Vikerkardin omanik Robert Jaani on öelnud, et ilma kohtuotsuseta pole ta nõus lepingust lahti ütlema.

Tagasi üles