Sisukord
Paberleht
Postimees

Jaak Madison: EKRE pole nišipartei, pigem on seda sotsid

5 min lugemist
Kunagi EKRE Wunderkind’iks nimetatud Jaak Madisoni sõnul praegu seda sõna tema kohta enam ei kasutata. FOTO: Eero Vabamägi (Postimees)

Rahvuskonservatiivide esinumber Järva- ja Viljandimaal Jaak Madison kinnitab, et ­EKRE-le ei valmistaks raskusi ükskõik millise ministritooli täitmine. Sealjuures ei põlataks sellele kohale ära ka erakonnavälist spetsialisti, juhul kui tollel on partei programmi elluviimiseks piisavalt selgroogu.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Jaak Madison, ma väidan, et te olete Järva- ja Viljandimaa ringkonnas see poliitik, kelle puhul sõltub kampaaniast ning üldse valimispäevaeelsetest tegudest ja väljaütlemistest kõige vähem. Need, kes teie poolt hääletada plaanivad, teevad seda niikuinii, ja need, kes ei taha seda mingil põhjusel teha, ei muuda ilmselt kunagi meelt. Kas olete selle väitega nõus?

Suures plaanis kindlasti. Meil on välja kujunenud püsitoetajaskond, kes hääletab eelkõige erakonna ja tõenäoliselt esinumbri poolt. Üksikud väljaütlemised nende jaoks suurt pilti eriti ei mõjuta. Kuid mingi protsent valijaid ei ole oma otsust teinud. Kes kõigub Reformierakonna ja EKRE, kes EKRE ja Keskerakonna vahel.

05.06.2020 07.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto