Sisukord
Paberleht
Postimees

Pärnu ettevõtja hakkas Viljandi ujulaostu vastu protestima

3 min lugemist
Ehitusfirma Wonderbuild juht ja Pärnu volikogu liige Rain Jung peab Viljandisse veekeskuse ostmiseks korraldatud riigihanke reegleid nii kallutatuks, et vaidlustab need selleks seatud komisjonis. Ettevõtjal on oma väitel kindel plaan konkursile oma pakkumine teha. FOTO: Ardi Truija (Pärnu Postimees)

Viljandit oma kinnitusel hästi tundev Pärnu ehitusettevõtja sõitis hiljuti kogu linna läbi, et otsida kohta ujulale ja veekeskusele, mida linn riigihanke korras osta tahab. Ta jõudis järeldusele, et sellist kohta ei ole, kogu konkurss on kallutatud, ning kinnitas esmaspäeval, et vaidlustas selle.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Pärnu ettevõtja ja linnavolikogu liige Rain Jung sai Viljandisse ujula ja veekeskuse rajamiseks innustust paarilt pealinna spordiklubilt, kes olid ta üles otsinud ja uurinud, kas mitmekesi koos tegutsedes võiks Viljandile ujumiskohta pakkuda. Jungi ümber koondunud ettevõtjate eesmärk pole rajada ei hotelli ega spaad, vaid just sportimiskohta, ning reegleid ja linna ­uurides on nad jõudnud seisukohale, et seda pole võimalik teha, ehkki konkurss on korraldatud just ujumisteenuse ostmiseks.

28.05.2020 29.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto