Kinos saab varsti näha Lõuna-Korea poppi ja Londoni staadionirokki

Lõuna-Korea poistebänd BTS näitab ennast kontsertfilmis.

FOTO: Kaader filmist

Neljapäeval, 15. novembril linastub Forum Cinemase Viljandi Centrumi kinos Lõuna-Korea poistebändi BTS kontsertfilm.  

«Teadsime, et Lõuna-Korea popmuusika ehk K-pop on Eesti fännide seas populaarne ja et BTS-il on Eestis oma vaatajaskond olemas, aga selline meeletu huvi kontsertfilmi vastu lõi meid pahviks,» märkis Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod. «Esialgu panime pealinnas ühel nädalavahetusel müüki kaks seanssi, mis müüdi kohe läbi. Lisasime järjest seansse juurde ja ka need müüdi väga kiiresti välja. Nüüdseks on meil neljapäeval ainuüksi Coca-Cola Plazas toimumas lausa seitse seanssi, millest osa on välja müüdud, kuid kiirematele veel mõningaid kohti jätkub.»

Viljandi linastusele on pileteid saada. «Burn the Stage. The Movie» on Lõuna-Korea seitsmeliikmelise poistebändi BTS-i esimene film, mis viib vaataja bändi tuuri ajal otse lava taha ja räägib algusest peale loo poiste kaelamurdvalt kiirelt tõusust kuulsusesse. Film heidab intiimse pilgu sellele, mis juhtub, kui sülle langeb uskumatu edu ja kuulsus. Näha saab lavataguseid pilte tuurilt ja seni nägemata intervjuusid BTS-i liikmetega.

BTS ehk Bangtan Sonyeondan ehk Beyond the Scene debüteeris 2013. aastal ja on saanud globaalseks fenomeniks, millel on miljoneid fänne üle maailma. Nende tuur «Wings» koosnes 40 kontserdist 19 linnas.

Päev varem ehk kolmapäeval saab Viljandis suurelt ekraanilt vaadata kontsertfilmi «Coldplay. A Head Full of Dreams». Menuka Londoni bändi kontsertfilm näitab režissöör Mat Whitecrossi juhtimisel nii Coldplay esinemisi kui ka arvukaid lava taga filmitud klippe bändi suurelt globaalselt staadionituurilt. Lisaks on filmi kogutud enam kui 20 aasta jooksul jäädvustatud eksklusiivset arhiivimaterjali. 

Tagasi üles