Avapoolaja suurelt kaotanud Põlva alistas Viljandi

Andrei Khapal viskas Viljandi HC eest seitse väravat, aga sellest ei piisanud, et jätta võit koduseinte vahele.

Kolmapäeval läks Viljandi HC esindus koduses spordihoones Eesti käsipallimeistriliiga viiendas voorus vastamisi Põlva Coopi meeskonnaga ning hoolimata sellest, et ta avapoolaja 16:8 võitis, pidi ta lõpuvile kõlades tunnistama vastaste 26:24 paremust.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kohtumine algas tasavägiselt: kohe avaminutil viskas esimese värava Andrei Khapal. Viljandlaste avaväravale vastas teisel minutil Mathias Rebane. Niimoodi see väravasahistamine kordamööda käis, kuniks Viljandi HC järgmise käigu sisse lükkas. Pärast seisu 6:5 ei pääsenud kaheksa mänguminuti jooksul enam ühegi põlvalase pall viljandlaste väravasse. Veel enne avapoolaja lõppu viskas kodumeeskond neli punkti järjest ning sai poolajaks kirja edu 16:8.