Muudatuste tuules turniir ootab meeskondi

Läinud aastal osales Viljandimaa korvpallimeistrivõistlustel kümme meeskonda ning finaali jõudsid neist Baltic Acro/Eesti Maavara (valges) ja Viljandi Vald. Ees ootavale turniirile on tiitlikaitsjana oodatud Toetajate nime taha varjunud Kolga-Jaani piirkonna esindus.

FOTO: Marko Saarm

Korraldajad on välja kuulutanud Viljandimaa 2019. aasta korvpallimeistrivõistlustel osalejate kirjapanemise ning ühtlasi andnud teada mõnest muudatusest võrreldes eelmiste mõõduvõttudega.

Tellijale

Nagu märkis korraldusmeeskonna juht Valter Vaha, kes on meistrivõistlustel aastaid ka mängijana kaasa löönud, on muudatused võistlusjuhendisse sisse viidud eelkõige mullusel turniiril osalenute tagasisidet arvesse võttes.

Üks olulisemaid muudatusi puudutab Vaha sõnul turniiri kestust. Ta rääkis, et läinud aastal, kui turniir leidis aset kolme kuu vältel, kostis osalejate seast nurinat ajakava liigse pingelisuse üle. Nüüd alustatakse oktoobri lõpus ja finišisse plaanitakse jõuda aprillis. See tähendab võistkondadele hõredamat mängugraafikut, samas on ajakava sellest tulenevalt mõnevõrra jäigemalt paigas. Hõredam graafik ei tähenda aga väiksemat hulka kohtumisi.

Tagasi üles