Juhtkiri. Möödapääsmatu otsus

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Sakala logo

FOTO: Sakala

Uudis sellest, kuidas Viljandi vallavolikogu otsustas, et tema esindajad aktsiaseltsi Viljandi Veekeskus nõukogus ei toeta ühtegi rahakulutamisega seotud otsust seni, kuni linn ja vald pole viinud lõpule ujulateenuse ostmise riigihanget, sai Sakala digilehele üles juba läinud reede õhtul. Selle peale pandi nii artikli kommentaariumisse kui ühismeediasse kirja mõttejuppe, mille võiks võtta kokku sõnadega «mõnitav naer». Meenutati, et veekeskus on Viljandi lühim anekdoot, ja ohati, et jälle on selle ettevõtmisega mingi jant.

Asjade senist käiku ja sellele kõigele kulunud aega silmas pidades on inimeste reaktsioonid mõistetavad. Aastaid oodatud Viljandi veekeskus on muutunud kohalikele nõnda hellaks teemaks, et iga selle kohta käiv teade, mis sisaldab viidet väikseimalegi tagasilöögile, muutub automaatselt poliitikute materdamise malakaks.

Tõele au andes tuleb aga nentida, et vallavolikogu langetas praeguses olukorras möödapääsmatu otsuse. Tänases lehes kinnitab Viljandi linnapea, et temagi ei poolda teistsugust lähenemist.

Tagasi üles