Pühapäevane rattaralli muudab liikluskorraldust

Pühapäeval peetav Mulgi 8. rattaralli lõppeb sõitjatele pärast ränka Kõrgemäe tänava tõusu.

FOTO: Marko Saarm / Sakala

Pühapäeval peetav Mulgi rattaralli toob linlaste ette põneva spordivõistluse, ent paraku ka mõned tänavate sulgemised ja kitsendused harjumuspärases liiklusskeemis.

Rattaralli võistluskeskus asub Posti tänava Väikese ja Kõrgemäe tänava vahelisel lõigul ning korraldajad paluvad, et inimesed selles piirkonnas sõidukeid laupäeval kella 23-st pühapäeval kella 17-ni ei pargiks.

«Laupäeva õhtul algab Posti ja Väikese tänava ristmiku kõrval platsil võistluskeskuse linnaku ehitus ning pühapäeval kell 7.30 teeme algust stardikoridori aedade paigaldamisega,» andis selgitust üks Mulgi rattaralli korraldusmeeksonna liikmeid Kristjan Kivistik. «Seega kui autosid tänavatel ei ole, ei pea me kedagi ka hommikul vara üles äratama, et auto eest ära ajada,» lisas ta selgituse.

Kivistiku sõnul pole paigaldatud aedasid võimalik hiljem liigutada. «Palume kõigil Kõrgemäe ja Posti tänava elanikel sõidukid võistluste tõttu mõneks ajaks kodust natukene eemale parkida,» lisas ta.

Pühapäeval kell 12 algava võistluse programmi kuulub ka lastesõit, mille algus on kell 12.25, ning võistlused kestavad umbes kella 14-ni. «Lastesõitude tõttu on meil palve, et Väikese ja Eha tänava elanikud selleks ajaks autod mujale pargiks, näiteks Mäe tänavale või Posti tänavale alates Eha tänava ristmikust,» lausus Kivistik.

Rattavõistluse ajal suletud tänavad on näha allpool toodud kaardil.

FOTO: VILJANDI RATTAKLUBI

    Tagasi üles