Mehist lahingut pakkuda tahtnud rallimehed võitsid selletagi

Sigrid Koorep
Tallinna rallil sõitsid vennad Subid esimest korda uue autoga kuiva kruusa peal. Foto: Erki Mental

Eile lõppenud Eesti autoralli meistrivõistluste ja «Estonian R2 Challenge'i» kolmas etapp Tallinnas lõppes siitkandi rallimeestele edukalt.

Kuni kaheliitrise mootoriga kaheveoliste autode klassis EMV5 võitsid Tallinna ralli Kristo ja Raido Subi, kes sõitsid autoga Honda Civic Type-R.

Kahe minuti ja 6,6 sekundi kaugusele jäid klassi võitjatest Rico Rodi ja Ilmar Pukk. Kolmas koht kuulus Joanna Olkoniemile ja Enni Mälkönenile, kes kaotasid teisele kohale 5,7 sekundit.