Kolga-Jaanist pärit mehed jõudsid viiendal aastal sihile

Viljandimaa korvpallimeistriks tuli tänavu Kolga-Jaani piirkonna mehi koondav BC Baltic Agro / Eesti Maavara.

Esmaspäeval kuulutati Viljandimaa korvpallimeistriks BC Baltic Agro / Eesti Maavara meeskond, kes võrdlemisi ühekülgseks kujunenud finaalis alistas Viljandi Valla esinduse.

Tellijale

Maakonna meistrit selgitavas kohtumises panid Kolga-Jaani piirkonda esindava BC Baltic Agro / Eesti Maavara mängijad jõuvahekorra paika juba avapoolaja teisel veerandil, kui tegid 33:8 vahespurdi ning võtsid Viljandi Valla meestelt õige mänguisu.

Avapoolajaga 21:52 kaotusseisu jäänud Viljandi Vald alustas teist poolaega küll korraliku kaugvisete kontserdiga, ent suure edumaaga vastane end sellest väga häirida ei lasknud. BC Baltic Agro / Eesti Maavara suutis mängu nautida, pakkus ilusaid lahendusi rünnakul ja hoidis vastast ohjes ka kaitses.