Abja veekeskus teeb uusi külastusrekordeid

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Abja spordi- ja tervisekeskuse juhataja Imre Jugomäe sai läinud sügisel demonstreerida nende uut tõmbenumbrit iglusauna.

FOTO: Marko Saarm/Sakala

Abja spordikeskuse juhataja Imre Jugomäe kinnitusel on käimasoleval hooajal kohaliku veekeskuse külastatavus olnud suurem kui eelmistel aastatel. Võrreldes 2016/2017. aastaga on käesoleval hooajal kasvatatud külastatavust ligikaudu 12 protsenti. Rekordkuus jaanuaris teenindati veidi üle 6000 kliendi.

«Senised tulemused on igati positiivsed ja sellest tulenevalt on spordikeskuse majanduslik seis tugev. Kindlasti tahame uuendustega jätkata ning töö selle nimel ka käib. Pidev areng nii atraktsioonide kui teenindamise poolel on edu tagamiseks äärmiselt olulised. Sellega väärtustame oma külastajaid,» sõnas Jugomäe.

Ta nentis, et Suure-Jaani veekeskuse rajamine on igati tervitatav. «See annab sealse piirkonna elanikele lähemalt ja kaugemalt võimaluse mitmekesisemaks vaba aja veetmiseks. Ühtlasi tasakaalustab selles valdkonnas maakondlikku arengut. Mulgi vallas on juba kaks väga korralikku ujulat. Kindlasti avaldab Suure-Jaanis valmiv keskus meie külastatavusele mingit hetkelist mõju. Eeskätt just alguses on loomulik, et inimesed käivad ja uudistavad.»

Tagasi üles