Joonas Tamm alustas võidukalt

Jaanuaris norralastega lepingu sõlminud Joonas Tamme koduklubi alistas avamängus Rosenborgi. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Läinud nädalavahetusel tehti algust kohtumistega Norra jalgpalli kõrgliigas, kus sellest talvest mängib Sarpsborg 08 meeskonnas viljandlane Joonas Tamm.

Sarpsborg 08 alistas Rosenborgi. Tamm mängis 90 minutit ning tema meeskond hoidis oma värava puhtana ja võitis Norra liiga viimase kolme aasta meistrit Kristoffer Zachariasseni 69. minuti tabamusest 1:0.

Teise Eesti rahvuskoondise viljandlasest mängumehe Karol Metsa meeskond NAC Breda teenis Hollandi kõrgliigas teise järjestikuse võidu, kui alistas võõrsil 2:0 ADO Den Haagi. Karol Mets sai kirja 90 mänguminutit. 18 meeskonnaga liigas on NAC Breda 14. kohal.