Sisukord
Paberleht
Paberleht

Lennukitehases tehti öiseid ajurünnakuid ja jagati raha

1 min lugemist
Noored kogunesid eelmisel nädalavahetusel Lennukitehasesse, et 48 tunni jooksul vormistada oma ideed projektideks ning küsida nende realiseerimiseks raha. FOTO: Marko Saarm

​Nädalavahetusel kogunes ligi 30 Viljandi noort Lennukitehasesse kolm päeva väldanud programmile «VANT48», kus neil oli võimalus oma ideed projektideks vormistada ning nende elluviimiseks raha küsida. Parimate ideede vahel jagati 7000 eurot.

Tellijale Tellijale

«Reede õhtul alustasime aktiivse poolega, sisukaim töö oli laupäeval, kui tiimid tegid ka praktilisi ülesandeid nagu turuuring ja partnerluse otsimine,» selgitas Viljandi noortevolikogu esimees Risto Kaljurand (pildil). «Laupäeva hilistel tundidel pärast Eesti Laulu vaatamist toimus ka veel tihe töö oma projektidega,» täpsustas ta.

Ürituse ühe korraldaja Sander Kahu sõnul esitati neile kaheksa projekti. «48 tunni jooksul arendati oma ideid, samuti olid abiks mentorid,» selgitas ta. Mentorite hulka kuulusid Urmo Reitav, Rauno Loit, Rain Hüva, Kait Lukka, Kristi Lõhmus ja Madis Kirsman.

24.09.2020 25.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto