Säästuprogrammil mehed tegid täpset tööd

Viljandi käsipallimeeskonnal on käes hooaja esimese poole kõige olulisem nädalalõpp, sest ta teeb Kehras kaasa Eesti karikavõistluste nelja tugevama turniiril.

FOTO: Marko Saarm

​Neljapäeval napi koosseisuga Tapale Eesti meistrivõistluste kohtumisele sõitnud Viljandi HC suutis seal SK Tapa esimesel poolajal alistada 20:7 ja kokkuvõttes 33:18.

Nagu ütles viljandlaste peatreener Marko Koks, kulges mäng plaanitult. «Eesmärk oli vältida pingelisi olukordi. Võtsime avavilest alates initsiatiivi ja hoidsime seda võimalikult jõudu säästes lõpuni,» kõneles ta ning kinnitas, et kõik väljakul käinud mehed jäid terveks.

Pingelisi situatsioone tuli vältida ennekõike täna Kehras algavaid Eesti karikavõistluste poolfinaalkohtumisi silmas pidades.

Neljapäevases meistriliiga lahingus ei teinud Viljandi HC koosseisus kaasa koguni seitse mängijat, kellest vähemalt viit loodab treener Kehras platsil näha.

«Ajateenistuses olevad mehed peaksid laupäeval kohal olema. Samuti loodame, et Kristo Järve, Vitali Vorobjov ja Joel Urbel saavad viirushaigusest jagu ning on nädalavahetusel juba tegusad. Vigastuse tõttu jäävad mängudest eemale Volodõmõr Maslak ja Sander Aasmäe,» kõneles Koks.

Napp koosseis ei võimaldanud viljandlastel Tapal oma liikumisi harjutada, ent see polnudki juhendaja ütlemist mööda eesmärk. «Meie ülesanne oli see mäng võimalikult vähese vaevaga ära pidada,» kordas ta.

Täna kell 18.30 kohtub Viljandi HC Kehra spordihoones Eesti karikavõistluste poolfinaalis HC Viimsi / Tööriistamarketiga. Enne seda on esimeses poolfinaalilahingus vastamisi HC Kehra ja Põlva Serviti. Kehra ja Serviti neljapäeval Põlvas peetud meistriliiga mängus teenis viimati mainitu 34:25 võidu. 

Karikavõistluste nelja parema turniir kulmineerub homme kohamängudega. Tänased kaotajad alustavad kell 12 pronksikohtumist ja karikavõitjat selgitav mäng algab kell 14.

Viljandi HC meeskond ootab Kehrasse poolehoidjaid mõlemaks kohtumiseks. Täna kell 15 kogunevad fännid Vabaduse platsi veerde, et sümboolse tasu eest ühiselt bussiga Kehrasse sõita.

Tagasi üles