Esimese etapi võitja tuli Maardust

Suure-Jaani lauatennise karikasarja 15. hooaja esimese etapi läinud laupäeval võitis Maardu klubi mängija Aleksandr Lušin, kes loovutas konkurentidele vaid ühe setivõidu.

54 sportlase osavõtul teoks saanud võistluspäeva finaalis mängis Lušin 3:0 üle pärnumaalase Antti Luigemaa ning pronksikohtumises oli Valeria Sarõtševa Pärnust 3:1 parem oma klubikaaslasest Allar Vellnerist.

Etapi parima veteran 40+ klassi auhinna teenis Taavi Raidmets Pärnust ning klassi veteran 60+ parima tulemuse tegi Sakala klubi liige Priit Vihuri. Noorte P-18 arvestus võitis Sander Plümberg Viljandist ja P-13 klassi esikoha saavutas Suure-Jaani klubi Lehola 2005 esindaja Taavi Olesk.