Tuleviku ja Levadia kohtumises löödi kaunis värav. Kahjuks Tulevikule

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Joao Neto Morelli.
Joao Neto Morelli. Foto: Mihkel Maripuu

Hoiatuskaartide ja vigastuste tõttu tavapärasest nõrgemas koosseisus laupäeval pealinnas sealsel Levadial külas käinud Viljandi Tulevik pidi vastu võtma suure 0:6 kaotuse. Kohtumise tõenäoliselt kauneim värav löödi teise poolaja esimesel poolel, kui brasiillane Joao Neto Morelli lõi palli viljandlaste värava suunas oma väljakupoolelt ja tabas.

Levadia juhtis kohtumist 2:0 ja käimas oli mängu 58. minut. Keskväljal toimunud peavõitluse järel maandus pall Morelli ette, kes kohe palli värava suunas saatis. Et Tuleviku väravavaht jälgis kohtumist sel hetkel oma karistusala piiril, ei jõudnud ta väravasuu ette tagasi, pall lendas üle tema ja maandus väravas. Lööki on videos näha kui algusest on kulunud 1.12.

Pärast seda löödi Viljandile veel kolm väravat.