Räsitud ridadega Tulevik sai valusalt napi kaotuse

Viljandi Tulevik suutis tänavu nii mõneltki meeskonnalt punkte röövida

FOTO: Marko Saarm

Eesti jalgpallimeistrivõistluste Premium-liiga 33. voor tõi laupäeval Viljandi linnastaadioni murule kauged külalised: siia sõitis Narva Trans. Sel hooajal omavahelistes mängudes saadud võitude saldo oli ühe võiduga kiivas piirilinlaste poole ning Viljandi Tuleviku mehed võrdsete lahingus võidulisa teenida ei suutnud.

Juba paariminutilise mängu järel paljastas Tulevik oma rinnaesise, määris selle meega kokku ja kutsus herilased kohale. Kutsutut kehastanud Trans ei lasknud end pikalt paluda ja nõelas isukalt. Nurgalöögi järel ei saadud kinni Bi Sehi Elysee Irie’t, too pääses peaga üsna segamatult löögile ning pall maandus Karl-Romet Nõmme selja taha.

Standardolukordade kaitsmine on Viljandi meestele olnud sel hooajal komistuskiviks rohkem, kui nad seda sooviksid või toetajad näha tahaksid, treenereist rääkimata. Seda küll mitte tervikuna, sest näiteks karistusalasse saadetud trahvilöökide klaarimisel on näidatud sagedasti ka eeskujulikku või vähemalt head tegutsemist. Vastaste nurgalöögid aga on leidnud tee Viljandi esinduse väravasse lubamatult tihti.

Tagasi üles