Sisukord
Paberleht
Paberleht

Kaasliikleja peale kurjaks saanud purjus juht sõitis politseile sülle

1 min lugemist
Pimedal ajal asus purjus autojuht täistuledega jälitama autot, mille juht unustas nende kohtumise hetkel täistuled pooltulede vastu vahetada. Foto on illustratiivne. FOTO: Peeter Kümmel

Politsei tabas kolmapäeva õhtul Leie tankla juures purjus juhi, kes üritas omapärasel moel kätte maksta autojuhile, kes mõni aeg varem oli unustanud õigel hetkel oma autol täistuled pooltulede vastu vahetada.

Tellijale Tellijale

Kogu juhtum sai alguse ühel Kolga-Jaani valla teel, kus pärast kella seitset õhtul sõitsid teineteisele vastu kaks autot. Neist ühte juhtiv naine unustas autode kohtumisel täistuled pooltuledeks vahetada ning see häiris vastusõitva auto roolis olevat meest sedavõrd, et too pööras autonina ümber ja hakkas eksijat jälitama.

Pikka aega sõitsid nad teineteise järel mööda Kolga-Jaani valla teid ning jälitaja autol põlesid pidevalt täistuled. Ühel hetkel otsustas naine helistada telefonil 112 ning abi paluda. «Ta tunnistas kohe, et oli enne eksinud ja unustanud täistuled peale,» rääkis Viljandi politseijaoskonna patrullitalituse juht Alar Sadam.

23.09.2020 24.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto