Katsetamise aeg lõppes, nüüd tuleb elu eest anda

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Viljandi HC meeskond teenis kolmapäeval Eesti meistrivõistlustel teise võidu, kui mängis kindlalt üle Tapa esinduse. Võitjatest oli resultatiivseim Robert Lõpp, kelle kontole kogunes 15 tabamust. Homme ja ülehomme võõrustavad viljandlased Balti liiga konkurente.

FOTO: Marko Saarm

Kolmapäeval kodusaalis Eesti käsipallimeistrivõistluste teises voorus näiliselt lihtsalt mängu kontrollinud ja soliidse 36:28 eduga SK Tapa alistanud Viljandi HC meeskonna kaks järgmist vastast sõidavad kohale Leedust ning on mitu vaksa kõvemast puust kui tapalased.

Ehkki treener Marko Koks otsis kahest esimesest meistriliiga mõõduvõtust kõneldes hoolikalt sõnu, et vältida vastaste alahindamist, on selge: kohtumised Aruküla/Audentese ja SK Tapaga võimaldasid meeskonnal veel kokkumängu timmida ja noorematele liikmetele praktikat anda.

Vastasseisus SK Tapaga liikus viljandlaste vahetusmängijate karussell päris korralikel pööretel ja oma võimaluse said kõik Viljandi HC vormi kandvad ketsides mehed. Nagu selgitas Marko Koks, on praegu hädavajalik parandada just vahetusmeeste mängukvaliteeti.

Tagasi üles