Tehnoloogiaajastu inimese mured

Alice Lokk
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Lavastuses on huvitavate detailidega edasi antud tehnoloogilise maailma olemust, arvuti tagant paistva Heino (Tarvo Vridolin) nägu on läbi ekraani monstrumlikult välja veninud.
Lavastuses on huvitavate detailidega edasi antud tehnoloogilise maailma olemust, arvuti tagant paistva Heino (Tarvo Vridolin) nägu on läbi ekraani monstrumlikult välja veninud. Foto: Heigo Teder

Ugala alustas oma 98. hooaega kahe lavastusega. Üks neist on Läti noore lavastaja Valters Sīlise muusikal, mis käsitleb palju räägitud teemat – tehnoloogia mõju inimsuhetele.

Seitset noort kannustab altruistlik soov luua rakendus, mis teeks meie elu lihtsamaks ja annaks nõu, kuidas õigesti elada. Loo arenedes tuleb välja, et nii üht kui teist tegelast ennast muserdavad tegelikult mured, mis on tunduvalt olulisemad kui «elu GPS-i» loomine.

Kõigile tuttav maailm

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles