Viljandi Tulevik sepistas järjekordse suurüllatuse

Egon Valdaru
Viljandi võistkond tegi hea mängu.
Viljandi võistkond tegi hea mängu. Foto: Elmo Riig / Sakala

Äsja Viljandi linnastaadionil lõppenud jalgpallilahing mulluse meistri FCI Tallinn ja Viljandi Tulevik vahel lõppes skooriga 1:1

Viljandlased läksid 36. minutil Tanel Langi väravast juhtima, kaks minutit hiljem Albert Prosa viigistas. Ehkki vastasmeeskond näitas teisel poolajal suurepärast mängu ning ründas maruliselt, jäi võiduvärav sündimata.

Nagu ütles Tuleviku ründaja Roger Teor, siis terve meeskond võitles nii palju kui iganes suudeti. «Vastaste surve oli võimas, aga pidasime vastu,» sõnas ta. Teor möönis, et meeskonda päästsid üsna mitmel korral väravavahi Karl-Romet Nõmme supertõrjed ning pehme ja märg kodumuru, millega tallinlased kohaneda ei suutnud.