Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Viljandimaa töömessil pakutakse üle 130 töökoha

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Täna peetakse Sakala keskuses töömessi. | FOTO: Marko Saarm/Sakala

Täna on Viljandis Sakala keskuses töömess.

Uksed avatakse kell 10 ning mess vältab kella 13-ni. Messil osaleb 26 tööandjat nii Viljandi linnast kui maakonnast ning töökohti on pakkuda üle 130. Tööd pakutakse erinevates valdkondades, näiteks metalli-, puidu- ja tekstiilitööstuses, sotsiaalvaldkonnas ja klienditeeninduses. Mitu tööandjat on valmis värbama ka vähenenud töövõimega inimesi ja noori.

Töötukassa Viljandimaa osakonna juhataja Merit Laan rääkis, et tööandjate huvi messil osaleda oli väga suur. «Et maakonna tööturu seis kaldub praegu töökäte puuduse poole, oli tööandjate huvi suur. Tänavune mess keskendubki suures osas töövahendusele, et viia omavahel kokku võimalikult palju tööotsijaid ja tööandjaid,» lisas Laan.

Tööandjate kõrval osalevad messil töötukassa head koostööpartnerid Viljandimaa arenduskeskus, maksu- ja tolliamet ning tööinspektsioon, kes messikülalistele vajalikku infot jagavad ja küsimustele vastavad. Kuulata saab ka ettekandeid karjäärinõustamise, töösuhete, palkade ja maksude teemal.

Tagasi üles