Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Vastemõisa noored igatsevad välilauatenniselauda

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Vastemõisa noortel on soov paigaldada rahvamaja juurde välilauatenniselaud. | FOTO: ELMO RIIG/SAKALA

«Nopi üles» projektikonkursi omaalgatusliku ideega on Vastemõisa noortel soov paigaldada rahvamaja juurde välilauatenniselaud ning seeläbi elavdada kogukonna spordi- ja vabaajategevust. Ettevõtmise tarvis on kohalikud noored valmistanud video, millega püüavad Facebooki lehe kaudu poolehoidu nende kavale.

«Rahvamajas tegutsevad kool, lasteaed ja noortekeskus, seega leiaks paigaldatav laud kindlasti kasutajaid. Kuid tegelikult on oodatud lauast rõõmu tundma kõik – noored ja vanad, suured ja väikesed. Taotletav summa on 2000 eurot,» kirjutab valla noorsoo- ja sporditöö nõunik Mati Adamson sotsiaalmeedias.

Noorte piirkondlikute omaalgatuste konkursi «Nopi üles» tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti noorsootöö keskuse elluviidava ja ESF-i kaasrahastatud programmis «Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine» kirjeldatud tegevuste raames.

Tagasi üles