Sisukord
Paberleht
Paberleht

Veenvad vastused tõid miljon eurot

2 min lugemist
Mängupesa lasteaias käib praegu remont. 180 000 euro eest uuendatakse ühe majatiiva nelja rühma ruume ning parandatakse katusesse tekkinud auke. FOTO: Marko Saarm

​Ehkki tüli ja tööd oli linnaametnikel palju, lõppes kahele Viljandi lasteaiale rahaküsimine sajaprotsendilise õnnestumisega. Täpselt nii palju, kui oli küsitud, toetust ka saadi.

Tellijale Tellijale

Viljandi abilinnapea Kalvi Märtin tunnistas, et probleeme oli keskkonnainvesteeringute keskuselt (KIK) kokku ligi miljoni euro saamisega tõesti palju, aga paremini ei oleks see ettevõtmine lõppeda saanudki. Rahataotlemise suurim mure oli seotud lasteaedadele tehtud energiaauditiga, mis esmalt KIK-ile ei sobinud ning mille pärast sealt linnavalitsusele täpsustavaid küsimusi esitati.

Juuni keskel rääkis linnavalitsuse arenguspetsialist Jako Arula, et Männimäe lasteaia kohta oli linn saanud paari kuu jooksul kuus kirja ning Mängupesa puhul oli registrisse kantud neli samasugust kirja. Viimased küsimused tulid KIK-ilt 13. juuni lõuna ajal ja neile vastamiseks anti aega 29 tundi.

30.09.2020 01.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto