Tulevikule nädalaga kaks kuiva kaotust

Alvar Loog
, jalgpallihuviline

Viljandi Tuleviku jalgpallimeeskond on tänavu peetud seitsmest ametlikust kohtumisest olnud lõpuni ilusasti mängus sees kuues, kuid positiivse tulemuse on seni andnud vaid meistriliiga avavoor, milles ta saavutas üllatusvõidu Sillamäe Kalevi üle.

Eelmisel nädalal kohtus Tulevik teisipäeval karikavõistluste veerandfinaalis Tartu Tammekaga ja reedel meistrivõistluste mängus Tallinna Levadiaga ning pidi mõlemal korral tunnistama vastase paremust, vastavalt 0:1 ja 0:2.

Tammeka ja Tulevik olid vastamisi ka neli päeva varem peetud liigakohtumises. Selle kallutas Tartu meeskond enese kasuks teisel poolajal ja võitis tulemusega 3:1. Teisipäevases karikafinaalis väärisid vastased teineteist veelgi enam ja normaalaeg lõppes väravateta.