BC Viljandi võitis teise liiga turniiril pronksmedali

BC Viljandi võitis läinud laupäeval Eesti korvpallimeistrivõistluste teise liiga finaalturniiri kolmandat kohta selgitavas vastasseisus suurelt, 92:77 Haabersti SK-d ja lõpetas seega hooaja pronksmedaliga.

Viljandi meeskond näitas vastasest selgelt paremat mängu. Poolajale läks ta soliidses 44:32 eduseisus ja kolmanda veerandi lõpuks kasvatas vahe juba 31-punktiliseks, 77:46. Haabersti SK suutis otsustaval neljandikul kaotusseisu küll vähendada, kuid lõpuks pidi ta tunnistama BC Viljandi selget paremust.

Võitjate poolelt mängis taas muljet avaldavalt Rauno Meerits: ta viskas 39 punkti ja rabas 13 lauapalli. Rauno Tamm ja Steven Tensing lisasid mõlemad 14 punkti. Marti Stepanov tegi korraliku kaksikduubli 11 punkti ja 12 lauapalliga. Haabersti resultatiivseimana vastas Gaspar Bibikov 31 punktiga.