BC Viljandi astus võiduga finaaliturniirile

BC Viljandi jõudis Eesti korvpallimeistrivõistlustel nelja tugevama meeskonna turniirile. Pühapäeval said meie korvpallurid kodusaalis teise võidu Tallinna Ülikool / Kalevi teise koosseisu üle. Otsustavas veerandfinaalis head mängu näidanud meeskonnas oli suurim punktitooja Rauno Meerits. Foto: Elmo Riig

BC Viljandi korvpallimeeskond rõõmustas pühapäeval kodust korvpallipublikut võiduka mänguga, mis viis ta Eesti meistrivõistluste teise liiga nelja tugevama turniirile.

Meistrivõistluste veerandfinaalseeria otsustavas kolmandas kohtumises mängisid meie harrastajad enesekindlalt üle Tallinna Ülikool / Kalevi teise võistkonna. Pühapäeval läksid meeskonnad kahe võiduni peetavale veerandfinaalseeriale vastu viigiseisus. 16. märtsil Viljandis asetleidnud kohtumisel olid meie korvpallurid koduse meistriliiga duubelkoosseisu alistanud 86:70, ent möödunud kolmapäeval pealinnas tuli neil vastase 82:76 paremust tunnistada.

Otsustavas kolmandas vastasseisus enesekindlamalt nii rünnakul kui kaitses tegutsenud viljandlased vastasele suurt võimalust ei pakkunud. BC Viljandi võitis kõik neli veerandaega, kasvatades eduseisu vaikselt, aga mõõdukalt. Mängu lõpuks kujunes võõrustajate võiduseisuks 96:75.