Sisukord
Paberleht
Paberleht

Suure-Jaani võõrustas miniliiga turniiri

1 min lugemist
Koolide võrkpalli miniliiga võitjad olid Kesklinna kooli tüdrukud ja Jakobsoni kooli poisid. FOTO: Margit Kurvits

Eelmisel nädalal peeti Suure-Jaani kooli võimlas Viljandimaa koolide neljanda kuni kuuenda klassi õpilaste miniliiga võrkpallivõistlusi ning võidukarika said Kesklinna kooli tüdrukud ja Jakobsoni kooli poisid.

Tellijale Tellijale

Tüdrukute arvestuses osales üheksa kooli. Mängupäev algas kolmes alagrupis, mis moodustati eelmise aasta tulemuste põhjal. Esimeses alagrupis mängisid Paalalinna, Olustvere ja Kitzbergi, teises Suure-Jaani, Kesklinna ja Heimtali ning kolmandas Jakobsoni, Abja ja Võhma kool. Esimesest alagrupist väljus kahe võiduga Paalalinna, teisest Kesklinna ja kolmandast Jakobsoni kool. Nemad jätkasid omavahelise turniiriga võitlust esikoha pärast. Neljanda kuni kuuenda koha mänge asusid pidama Kitzbergi, Suure-Jaani ja Abja kool ning ülejäänud mängisid seitsmendale kuni üheksandale kohale.

Finaalturniiri võitis Kesklinna kooli esindus koosseisus Sonja Siimson, Lisandra Sepp, Kaisa-Liisa Väli, Vanessa Teesalu ja Helen-Emilia Mätlik. Võistkonna õpetaja on Kaja Orobko. Teise koha sai Jakobsoni ja kolmanda koha Paalalinna kool.

24.11.2020 25.11.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto