Finaalis trehvasid neljandad mehed

Rivo Saaremäe alistas eelmisel laupäeval tugeva konkurendi, lätlase Reinis Kasparānsi ja võitis Sakala karikasarja viienda etapi. Foto: Elmo Riig

Sakala lauatennise karikasarja viienda etapi finaalis läinud laupäeval Viljandi spordihoones läksid vastamisi Eesti ja Läti reitingutabeli neljanda koha mehed ning kindla võidu võttis viljandlane Rivo Saaremäe.

Kaitseliidu Sakala maleva auhinnaturniirina peetud Sakala klubi 33. karikasarja viiendal, eelviimasel etapil osales 85 võistlejat ning finaalis kohtus Rivo Saaremäe Reinis Kasparānsiga.

Nagu ütles Sakala klubi juht Peeter Allikoja, mängis maakonna edukaim lauatennisist äärmiselt keskendunult ja teenis kindla 4:0 võidu.