Sisukord
Paberleht
Paberleht

Ugala pere käis ehitustolmu alt uut teatrivaimu otsimas

2 min lugemist
Erilise päeva tähistamiseks kinnitasid Riigi Kinnisvara projektijuht Priit Hõbejärv (vasakul), Ugala loominguline juht Ott Aardam, ehitusettevõtte Nordecon objektijuht Priit Talts ning teatrijuht Kristiina Alliksaar suure saali keskele sümboolselt esimese publikutooli. Nii nagu teatrimaja alguspäevil on ka tulevased istmeread taas punased. FOTO: Elmo Riig

Viimased kümme kuud ehitustandriks olnud Ugala teatrimajas sunniti eile õhtupoolikul tunniks ajaks masinad vakka ning teatri töötajad kogunesid koos 150 ehitusmehega ühise kringlilaua ümber.

Tellijale Tellijale

See oli pärast ehituse algust esimene kord, mil kogu Ugala kollektiiv sai võimaluse kapitaalremonti läbivas hoones ringkäik teha ja tulevasi tööruume uudistada. Ühtlasi viidi uue kuju saanud väikeses saalis läbi asutuse igakuine majakoosolek ning paigaldati suurde saali sümboolselt esimene publikutool.

Ehkki eile maja sisemuses avanenud vaatepilt ei lubanud veel üheski aspektis aimata tööde lõpu peatset lähenemist, kinnitasid Riigi Kinnisvara aktsiaseltsi ja ehituse peatöövõtja Nordecon esindajad, et kõik pingutavad selle nimel, et teatripere saaks Pargi tänava ajutiselt pinnalt tagasi oma koju kolida veebruari lõpus. Selline on kokkulepe.

22.09.2020 23.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto