Kevin Nõgesmaa tuli Eesti meistriks

Kevin Nõgesmaa teenis klassis 50cc Eesti meistri tiitli.
Kevin Nõgesmaa teenis klassis 50cc Eesti meistri tiitli. Foto: Elmo Riig

Laupäeval Tartumaal Lange krossirajal peetud Eesti meistrivõistluste neljas etapp oli kõige pisematele ehk klassi 50cc sõitjatele hooaja viimane. Viljandi vee- ja motoklubi esindav Kevin Nõgesmaa tagas seal endale meistritiitli.

Hooaja kokkuvõttes võidu pälvinud Kevin Nõgesmaa lõpetas laupäeval Langel võistluse kuuendana, kuid kogus nelja etapiga parimana 170 punkti. Hooaja kokkuvõttes jäi teiseks 166 punkti kogunud Gregor Kuusk klubist RedMoto. Langel oli ta neljas. Kolmanda koha sai sarja kokkuvõttes Läti sportlane Raivo Laicans 150 punktiga.

Kaheksa-aastane motokrossimeister võitis tänavusest kaheksast tiitlivõistluste punkte andnud võistlussõidust pooled. Isa Teet Nõgesmaa sõnul osaleb ta motokrossivõistlustel teist hooaega.