Viiratsit lahutab Mustapalist mitme meetri laiune sügavik

See foto kuulub eelmise aasta Eesti parimate uudisfotode sekka. Kui truup lõpuks vabastati, oli tee täielikult ära uhutud, eraldades Viiratsi ja Mustapali kandi inimesed teineteisest.

FOTO: Marko Saarm

Kui eile pärastlõunal oli Viiratsi ja Mustapali vahel üleujutuse tõttu umbes pool sõiduteest ära uhutud, siis eile õhtuks ei olnud teest enam midagi järel. Mustapalist otseteed mööda Viiratsisse jõudmiseks tuleb praegu jalga tõmmata kõrge säärega kummikud või olla maailmatasemel kaugushüppaja.

Tellijale

Häda sai alguse kobrastest, kelle tegevuse tõttu truup ummistus. Et vesi enam tee alt läbi ei pääsenud, tõusis see kiiresti ja oli eile lõunaks ära uhtnud poole teest. Kohaliku elaniku Alar Oherdi üleeilne ennustus, et õhtuks ei ole teejupist enam midagi alles, pidas paraku paika, mis tähendab, et Viiratsi–Mustapali maantee pole läbitav ühegi sõiduvahendiga ega ka jalgsi.

Maanteeameti liikluskorraldaja Alard Tallo sõnul kuulub Viiratsi–Mustapali maantee riigile. Eile avaldas ta lootust, et ehk õnnestub truup kiiresti avada ja pool teed päästa, õhtuks oli aga selge, et käiku tuli lasta mustem stsenaarium ehk kruusatee sulgemine pikemaks ajaks.

Tagasi üles