Talgulistele pakutakse suitsusauna, nõgesesuppi ja kõrgtasemel pillimängu

Egon Valdaru
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Neli aastat tagasi osales Abja gümnaasiumi talgutel Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves. Samas paigas on korrastustööd ka tänavu, kuid seda, kas Ärma talu peremees tuleb, korraldajad veel öelda ei osanud.
Neli aastat tagasi osales Abja gümnaasiumi talgutel Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves. Samas paigas on korrastustööd ka tänavu, kuid seda, kas Ärma talu peremees tuleb, korraldajad veel öelda ei osanud. Foto: Elmo Riig

Maailmas laineid löönud «Teeme ära!» kampaania kulmineerub 7. mail, mil on ametlik talgupäev. Viljandimaal on selleks registreeritud 12 talgut.  

«Piiritsoon puhtaks!» on Lilli kandis 7. mail korraldatava talgupäeva hüüdlause. Selle eestvedaja on Jaanika Oidermaa, kes võtab appi oma vanemad, viis last ja külaelanikud. Mitmel kevadel samasugust hoogtööd organiseerinud Oidermaa märkis, et alati on kogutud väga palju prügi, mida hoolimatud piiriületajad on aasta jooksul autoaknaist välja heitnud. 

Moosipurgid ja poolikud alkoholipudelid

Märksõnad

Tagasi üles