Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Raskes joobes 18-aastane nooruk sõidutas alaealisi tüdrukuid

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
FOTO: Martin Ilustrumm

Reedest pühapäevani kontrollisid politseinikud Viljandimaal 180 autojuhti ning nende seast leiti üks, kes oli joobes. See oli 18-aastane noormees, kelle autos oli kaks alaealist tüdrukut.

Politsei pressiesindaja Maria Gonjaki sõnul oli äärmiselt kahetsusväärne, et kriminaalses joobes noormehe sõidukis viibisid kaassõitjatena alaealised tüdrukud, kelle elu ja tervis olid seetõttu ohus. Neiud olid kained ja nad toimetati koju.

«Politsei tegeleb iga päev joobes ja potentsiaalselt ohtlike juhtide tuvastamise ja liiklusest kõrvaldamisega,» vahendas Gonjak. «Paraku ei saa me kunagi tagada sajaprotsendilist ohutust liikluses, kuid igaüks saab iseenda turvalisuse nimel palju ära teha. Paneme lapsevanematele südamele: rääkiga oma lastega ja julgustage neid ei ütlema juhtidele, kelle vastutustundes on vähegi alust kahelda. Ei ole oluline, kas juht on sõber, pereliige või juhututtav – liiklus ei andesta eksimusi.»

Nähes, et alkoholi tarvitanud inimesel on plaanis rooli istuda, tuleks sellest teada anda politseile või ennast ohtu seadmata proovida teda takistada.

Tagasi üles