Sisukord
Paberleht
Postimees

Viljavihuga Kalevipoeg astus kahest siitnurga kandidaadist mööda

3 min lugemist
Kui koristustööd olid juba käima läinud, tulid Oidermaa tallu osaühingu Bayer töötajad, kes tegelevad ravimite ja meditsiiniseadmetega ning on tegusad taimekaitse vallas. Peremees Erki Oidermaa (paremal) märkis, et noil linnainimestel oli igatahes palju lusti, kui nad läbi viljatolmu kombaini juurde jooksid, et selle peal kaasa sõita. FOTO: Erakogu

Viiest parima taimekasvataja tiitlile kandideerinust olid suisa kaks Viljandimaalt, kuid tiitli napsas endale siiski Põlvamaa mees.

Tellijale Tellijale

«Põlvamaalt oli ju ka kaks kandidaati, eks see sellepärast tulnud siia,» lausus oktoobri lõpul aunimetuse pälvinud Erki Oidermaa.

Oli aga ka teisi tegureid, miks komisjon just Oidermaa talu peremehe esile tõstis. Nagu ütles Eesti Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) juhatuse esimees ja parima taimekasvataja valimise komisjoni esimees Raul Rosenberg, on Erki Oidermaa edukas ettevõtja, kes oma igapäevaste toimetuste kõrval teeb sihikindlat tööd ka perefirma väljaarendamisel. «See tähendab kasvatada lapsi maast madalast nii, et neis areneksid välja oskused inimesi juhtida ja meie elu laiemaid protsesse mõista,» lausus ta.

28.05.2020 29.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto