Sisukord
Paberleht
Postimees

Põllult vaatavad maanteele kaks hiiglaslikku Minioni

2 min lugemist
Osaühingu Kivikodu reklaamplakatit hoiavad Viljandi–Pärnu maanteel kaks Minioni. Need tegelased on möödasõitjates palju elevust tekitanud, sest sageli võib seal näha seltskondi nendega pilti tegemas. FOTO: Aivar Aotäht / Sakala

Kui koeratüdruk Lotte tegutseb Pärnumaal, pokud Võrumaal ja jääaja loomad Tartumaal, siis Viljandi lähistel on end sisse seadnud kaks multifilmitegelast Minioni.

Tellijale Tellijale

Viljandi–Pärnu maantee 17. kilomeetril peatatakse sagedasti autosid ja sõiduseltskonnad seavad sammud teeäärsele põllule, et rohkem kui kahe ja poole meetri kõrgusi animategelasi lähemalt uudistada. Need põhupallidest meisterdatud kujud on sinna teinud Viljandis tegutsev osaühing Kivikodu pilguköitjateks oma reklaamplakatile.

«Et reklaami paigaldamine tee äärde oli juba ammu plaanis ja maanteeametiga kooskõlastatud, siis mõtlesime, et võiks ju proovida miskit põnevat, mis tähelepanu tõmbaks,» rääkis osaühingu Kivikodu juhatuse liige Kaido Kivisild ja tähendas, et interneti avarustest see Minionide idee abikaasa Piia Kivisillale silma jäigi.

12.08.2020 13.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto