Sisukord
Paberleht
Postimees

Kiiksuga turismiideed pakuksid huvi ka Eesti enda inimestele

4 min lugemist
Metsavennapunkrid pole siin ehk midagi väga erilist, kuid skandinaavlastele, ameeriklastele ja hispaanlastele on need tõeline eksootika. FOTO: Elmo Riig / Sakala

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus kutsus inimesi üles pakkuma välja kiiksuga turismiatraktsioonide ideid, millega meelitada Eestisse senisest rohkem rootslasi. Kogunenud ideid saab aga ära kasutada ka teisi välismaalasi ja siseturiste silmas pidades.

Tellijale Tellijale

Tähtajaks, 20. maiks oli Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) üleskutse peale laekunud 233 ideed, neist kaheksa Viljandimaalt. Nagu ütles EAS-i Skandinaavia projektijuht Katarina Sokk, soovitakse igast maakonnast 10. juuliks välja valida vähemalt kolm ideed, mis seejärel kampaania korras rootslastele välja pakutakse. Esitatud ideed on tema sõnutsi aga nõnda laiahaardelised ja huvitavad, et need sobivad kasutamiseks kõigi turistide puhul.

Sakala palus Viljandimaaga seotud kiiksuga turismiatraktsioone hinnata kogu maakonnas ekskursioone tegeval meistergiidil Elina Arol. Ideede täpset sõnastust saab vaadata aadressilt epic.puhkaeestis.ee.

07.08.2020 09.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto