Noorte algatatud ettevõtmised saavad tuge

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Viljandi volikogu saal

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Viljandi noortevolikogu ootab 27. novembrini noortele mõeldud ettevõtmiste ideekuvandeid, millest paremate vahel jagatakse ligemale 5000 eurot.

Konkursile oodatakse projekte, mis laiendaksid huvitegevuste ja vaba aja veetmise võimalusi eri vanuseastmetes noortele, ning oodatakse ka ka ülejäänud maakonna noori kaasavaid projekte ning rahvusvahelisel tasandil algatusi.

Viljandi noortevolikogu spiiker Risto Kaljurand selgitas, et eesmärk on noortes ärgitada ettevõtlikkust ning sooviga linna heaolu parandada.

Ehkki konkurssi on välja kuulutanud noortevolikogu eelmine koosseis, langetavad tulemuste kohta otsuse eelmisel nädalal kinnitatud uuenenud koosseis.

Konkursil osalemiseks saavad projekte 16–26-aastased noored, kes elavad või õpivad Viljandis. Täpsem info on Viljandi kodulehel www.viljandi.ee. Projektid tuleb saata e-posti aadressil viljandinoortevolikogu@gmail.com.

Otsusest toetust saanud projektide kohta teatatakse 8. detsembril Viljandi linna kodulehe ja Viljandi noortevolikogu Facebooki seina vahendusel.

    Tagasi üles