Mehed tegid Riias kiiret sõitu

, autospordihuviline
Viljandimaa autosportlane Mikk Maaten saavutas Riias asetleidnud võistlusel klassis BMW 325 kahe sõidu kokkuvõttes teise koha. Foto: Aivar Kaljusaar

Pühapäeval võõrustasid meie lõunanaabrid Baltimaade ringrajasõitjaid. Viljandimaa meestest näitasid Riias Biķernieki ringrajal head minekut Mikk Maaten sarjas «BMW 325 Cup» ja Peeter Peek sarjas «Baltic Open».

Sarjas «BMW 325 Cup» sõideti Eesti meistrivõistluste üheksas ja kümnes etapp. Kvalifikatsioonis sai Mikk Maaten oma peamise konkurendi Allan Tigasega kirja sajandiku pealt võrdse aja. Et aga Viljandimaa mees sõitis selle välja konkurendist hiljem, kuulus esimene stardipositsioon talle.

«Aeg oli kehv. Lootsin paremat, aga ühtki korralikku ringi ei õnnestunudki teha,» nentis Maaten pärast ajasõitu.