Sisukord
Paberleht
Postimees
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Õpetajad said enne kooliaastat üksteist tohterdada

2 min lugemist
Pilguheit nädal enne 1. septembrit Viljandi gümnaasiumi näitas, et õpetajad valmistuvad uueks õppeaastaks kui suuremat sorti lahinguks – sidemerullide ja elustamisvõtete õppimisega. FOTO: Marko Saarm / Sakala

Eile ehk nädal enne esimest koolikella tehti põhikoolides algust õpikupakkide jagamisega. Viljandi gümnaasiumis istusid aga koolipingis õpetajad ning harjutasid kolleegi peal, kuidas anda abi näiteks käeluumurru korral.

Tellijale

Kesklinna kooli koridoris kuuenda klassi õpikuid kotti pakkiv Killi Agur tunnistas, et natuke nagu oleks tahtnud juba kooli tulla, aga kui õpikuid nägi, siis mõtles ümber. «Ei olnud midagi nii hirmsat, aga tahaks lihtsalt kaua magada veel,» meenus talle suvevaheaja põhitrump, mida ta jõudis juba eile igatsema hakata. Kella 11-ni põõnama harjunud neiu ütles, et isegi õpikute järele tulemine oli paras katsumus, sest see jäi tema tavapärasesse ärkamisaega.

Suvel parandati kapsaid

07.04.2020 08.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto