Lapsed lidusid võidu ümber järve

, klubi joosu liige
Laupäeval taas asetleidnud traditsioonilisel laste Paala järve jooksul tegi kaasa pool tuhat noort spordisõpra. Foto: Marko Saarm / Sakala

Laupäeval asetleidnud 61. laste Paala järve jooks kujunes osavõtjate arvult üheks viimaste aastate uhkemaks: kokku lõpetas distantsi 488 spordisõpra, sealhulgas 167 tillujooksule startinut.

Taas oli osalejate seas suur tüdrukute ülekaal: põhidistantsi lõpetas 193 tüdrukut ja 128 poissi.

Öine vihm oli muutnud maa libedaks ja ehk seepärast jäid rajarekordid püstitamata. Vihm üritas ka jooksu segada, kuid suurem sadu jõudis kohale siiski alles pärast võistluse lõpetamist.