Tuleviku II mängis viiki

Tuleviku esiliiga meeskonna järgmine vastane Eesti meistrivõistlustel on Kohtla-Järve FC Lootus. Foto: Liis Saar

Pühapäeval Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliigas Tallinna JK Legioniga 1:1 viigi teinud Tuleviku II meeskonnal pole pärast hooaja viimast liigamängu pääsu üleminekukohtumistest.

Tallinnas Wismari staadionil aset leidnud esiliiga 35. voorus jäi Tuleviku II kohtumise 73. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid suutis kuus minutit hiljem Karl-Erik Luigendi tabamusest viigistada.

Tuleviku II lõpetab esiliiga turniirid kolmapäeval kell 18 Viljandi kunstmuruväljakul Kohtla-Järve FC Lootusega mängides.

Turniiritabeli seisukohalt on see vastasseis formaalne, sest kumbki võistkond oma positsiooni enam muuta ei saa. Esiliigas kaheksandal kohal paiknev Tuleviku II jääb praegu tema ees seisvast Pärnu JK Vaprusest maha nelja punktiga ning edestab allpool asetsevat FC Flora II turvalise seitsme punktiga.

Kaheksas koht tähendab Viljandi Tuleviku II meeskonnale üleminekukohtumisi.