Viljandi mees pressis end meistri ja tiitlikaitsja vahele

Viljandi veemotosportlane Aivar Kommisaar (paat number 2) teenis Euroopa meistrivõistlustel paadiklassis T-550 hõbemedali. Foto: Erakogu

Viljandi veemotospordi klubi eestvedaja Aivar Kommisaar võitis Ungaris peetud T-550 paadiklassi Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali.

Möödunud nädalavahetusel Ungaris asetleidnud võistlustel osales kaks eestlast: peale viljandlase tegi tiitlikaitsjana kaasa tartlane Art Raudva, kes seekord lõpetas kolmanda kohaga.

Juba esimesel vabatreeningul näitas oma üleolekut ukrainlane Andriy Lysenko. Ajasõidus oli ta selgelt teistest parem. Raudvat edestas ta 0,4 sekundiga. Aivar Kommisaar oli ajasõidus viies.