Tulevik viigistas teist korda Levadia duubliga

Viljandi Tuleviku esindusmeeskond sai Eesti jalgpalli meistrivõistluste tabelisse viigi, kui laupäeval Tallinnas peetud kohtumine Levadia duubliga andis skooriks 1:1.

Et viljandlaste lähikonkurendid teenisid samal ajal võidupunkte, nihkusid nad liidripositsioonil jätkavale Tulevikule turniiritabelis tublisti lähemale.

Viljandi meeskonna järgmine vastane Jõhvi Lokomotiiv jõudis turniiritabelis sisuliselt tema kõrvale. Võrdselt 21 punktiga meeskondade võrdluses annab Tulevikule eelise meeskondade omavaheline mäng, mille viljandlased mõni voor tagasi võita suutsid.

Laupäeval Maarjamäe kunstmurul peetud mängus jäid viljandlased 40. minutil 0:1 kaotusseisu. Viigini jõudsid nad teisel poolajal ehk kohtumise 82. minutil Tanel Langi tabamusest.

Jägmise meistrivõistluste mängu peab Tulevik juba muruväljakul. Eeloleval reedel kell 19.30 Viljandi staadionil algavas kohtumises on tema vastane Jõhvi Lokomotiiv.