Linnapea ja volikogu juht kutsusid vastuvõtule

Sakala
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Elmo Riig / Sakala

Alanud aasta esimese tööpäeva lõpetuseks kutsusid Viljandi linnapea ja volikogu esimees 350 viljandlast Sakala keskusesse uue aasta vastuvõtule.

Kutsutute seas olid kõik volikogu ja noortevolikogu liikmed, linnaasutuste juhid, suuremad ettevõtjad ning Viljandi vanalinna piirkonnas tegutsevad ettevõtjad. Vastuvõtu korraldaja, linnavalitsuse avalike suhete ja turismiameti juhi Krista Kulli selgitusel tunnustati vanalinnas tegutsevaid ettevõtjaid selle eest, et nad on kesklinna pidama jäänud ega ole kolinud suurtesse keskustesse.

Kutsutute seas olid ka Viljandi noorgiidid koos juhendajatega ja viljandlased, kes on eelmise aasta tegevusega positiivset tähelepanu saavutanud üle Eesti.

350 kutsutust jõudis kolmapäeva õhtul Sakala keskusesse paarsada. Paar tundi väldanud vastuvõtul kõnelesid linnapea Loit Kivistik ja volikogu esimees Tarmo Loodus ning laulsid Viljandimaa kammerkoor ja pärimusmuusika ansambel Midrid. Pakuti suupisteid ja veini.

Tagasi üles